ABOUT US

ENGLISH BELOW

Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde futbol organizasyonları yapmakta ve katılan sporcuların performanslarını gözlemlemekteyiz. Bu gözlemlerin sonucunda,

Başarılı olan sporculardan oluşan 2 kategorimiz bulunmakta.
1-Elit Futbolcular
2-Takip Edilen ve Transfer Yapmaya Yakın Futbolcular (Mevcut performansı iyi, potansiyeli olan ancak transfer yapabilmesi ve elit kategoriye geçiş yapabilmesi için ufak eksiklerini kapatması gereken futbolcular)

UFK FUTBOLCULARI İÇİN NE SAĞLAMAKTAYIZ?

 1. Performansı yeterli seviyede olan futbolcularımız için Türk kulüplerinde deneme antrenmanları ayarlıyoruz. Futbolcularımız performanslarını göstermek ve mevcut kulüplerinden daha iyi kulüpler bulmak için şans yakalıyor.
 2. Oyuncularımızın becerilerinin gelişmesi, daha iyi ve hazır hale gelmeleri için bireysel performans antrenörümüz ile çalışma ayarlıyoruz.
 3. Oyuncularımızın psikolojik ve mental olarak daha güçlü olmaları için sektörlerinde uzman kişiler ayarlıyoruz. (diyetisyen, mentör gibi) (yakında)
 4. Oyuncularımızın daha tecrübeli ve vizyoner oyuncular olmaları için birlikte uluslararası turnuvalara katılıyoruz.
 5. Oyuncularımızın performanslarını ölçmek için teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz ve sonuçları oyuncularımızın profillerinde sürekli güncelliyoruz.
 6. Oyuncularımızı sosyal medya üzerinden de tanıtıyoruz. Hem futbolseverlere hem de futbol dünyasından bizi takip eden kendi takipçilerimize tanıtarak takip etmelerini sağlıyoruz.

Profesyonel olma yolunda yalnız değilsiniz. Sizi bir sonraki seviyeye taşımak ve futbol geleceğinizi planlamak için hazırız.

ENGLISH VERSION

We do “football organizations” in various cities in Europe and Turkey to observe the performances of players. After the results of observation,

We have 2 different categories of players who are admired in our organizations.
1-Talented Players
2-Following Players

WHAT DO WE PROVIDE FOR UFK PLAYERS?

 1. We arrange trials in European and Turkish professional football clubs. Our players get an oppurtunity to show recent performance and move to better clubs than they already play.
 2. We arrange them personel trainer to develop their skills and become ready and better.
 3. We arrange them some specialist people in their sectors and provide them to be strong players as mental and physically. (dietician, psychologist)
 4. We join international tournaments with our players to become them more experienced and visionary players.
 5. We use technological equipments to measure the performances of our players and update the player’s profiles with the last results. (soon)
 6. We also introduce our players by social media and provide them to be followed by football lovers and our followers.
 7. We have whatsapp groups with the families of our players to be in constant communication and get the last updates of them.

We all do this to plan your football future. You are not alone on the way to be professional. We are ready to take you to the next level..